فرمانداری نایین
خانه
1397/10/30 فرماندار شهرستان نایین خواستار مشارکت و همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران در صنعت گردشگری و بوم گردی در شهرستان نایین شد
فرماندار شهرستان نایین خواستار مشارکت و همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران در صنعت گردشگری و بوم گردی در شهرستان نایین شد جمالی همچنین اعلام نمود این آمادگی در شهرستان وجود دارد تا طی امضای تفاهمنامه طبق ضوابط فی مابین بانک قرض الحسنه مهر با شرکت تعاونی دهیاریها ، صنایع ، واحد های تولیدی و معدنی شهرستان برای ایجاد شرایط تخصیص تسهیلات به کارگران این واحد ها که بعضا با معوقات حقوقی مواجه هستند بتوانند از تسهیلات قرض الحسنه بهره مند شوند.

 اسفندیاری مدیر شعب استان اصفهان بانک قرض الحسنه مهر ایران با فرماندار شهرستان نایین دیدار نمود . جمالی در این دیدار با اشاره به اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران از جمله بانک های قرض الحسنه کشور می باشد که با معیار های اسلامی تاسیس گردیده است عنوان نمود: شهرستان نایین با داشتن دو ویژگی خاص که یکی می توان به پتانسیل گردشگری و حضور گردشگران داخلی و خارجی و دیگری موقعیت جغرافیایی خاص و قرار گرفتن در مسیر طریق الرضا علیه السلام و چهار راه مواصلاتی کشور اشاره کرد که وجود این پتانسیل ها در گردش مالی بانک ها تاثیرات بسزایی داشته و خواهد داشت.همچنین وجود صنایع قطعه ساز ، صنایع تولید سیمان ، کاشی ،آجر و صنایع دستی از جمله صنعت فرش از دیگر مولفه های مورد توجه برای بانک ها در شهرستان نایین می باشد.

فرماندار نایین در ادامه خواستار مشارکت و همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران در صنعت گردشگری و بوم گردی در این شهرستان شد و افزود بانک مذکور می تواند با مشارکت در بازسازی یکی از ابنیه تاریخی شهرستان و مرمت آن نسبت به ایجاد یک مرکز بوم گردی و اسکان در مسیر طریق الرضا که هم  بانک و هم گردشگری از آن منتفع شوند اقدام نماید که در ایجاد درآمد برای آن مجموعه و رونق گردشگری و اشتغالزایی در شهرستان نایین مثمر ثمر می باشد. 

جمالی همچنین اعلام نمود این آمادگی در شهرستان وجود دارد تا طی امضای تفاهمنامه طبق ضوابط فی مابین بانک قرض الحسنه مهر با شرکت تعاونی دهیاریها  ، صنایع ، واحد های تولیدی و معدنی شهرستان برای ایجاد شرایط تخصیص تسهیلات به کارگران این واحد ها که بعضا با معوقات حقوقی مواجه هستند بتوانند از تسهیلات قرض الحسنه بهره مند شوند.

اسفندیاری مدیر شعب استان اصفهان بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرستان نایین عنوان نمود بانک قرض الحسنه مهر ایران آمادگی دارد بر اساس تمام پیشنهاد ها طی مکاتبه با مرکز در زمینه گردشگری در شهرستان  و کمک به بخش های خصوصی ،صنعتی و اداری جهت تقویت گردش مالی و فراهم شدن تسهیلات به قشر آسیب پذیر در مجموعه های فوق الاشاره با معرفی فرمانداری و مدیران صنعت طرف قرارداد ورود کرده و بتواند در این زمینه خداپسندانه سرمایه گذاری داشته باشد. اسفندیاری در ادامه افزود با طرح هایی که در این بانک در نظر گرفته شده می توانیم بانکداری اسلامی را پیاده کنیم و در شرایط سخت اقتصادی کمک حال مردم عزیز باشیم.

مدیر شعب استان اصفهان بانک قرض الحسنه مهر ایران در پایان نوید افتتاح ساختمان جدید این بانک را در دهه فجر سال جاری، در جهت خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان نایین اعلام نمود
37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal